Zawsze chciałem żeby Llaporta nie odchodził, ale jak sie dowiedziałem tego że on nie nawidził R10, Eto i Deco to żałuje że go już dawno nie wyrzucili, bo R10 i Deco już nie wrócą nigdy!
Zawsze chciałem żeby Llaporta nie odchodził, ale jak sie dowiedziałem tego że on nie nawidził R10, Eto i Deco to żałuje że go już dawno nie wyrzucili, bo R10 i Deco już nie wrócą nigdy!
Komentarze
0
Real był zbyt pewny siebie i to ich zgubiło
0
mecz jest nasz:) VeB Real nie istnieje
0
My realu nie znamy i nie chcemy, w Europie rządzi Barca a real jest kroplą wody w oceanie.
0
Nazwe też mogli ściągnąć z Barcy a może tak FC Bunyodkor niedługo to piłkaże imiona pozmieniają na takie jakie mają piłkarze Barcy:P
0
Zawsze chciałem żeby Llaporta nie odchodził, ale jak sie dowiedziałem tego że on nie nawidził R10, Eto i Deco to żałuje że go już dawno nie wyrzucili, bo R10 i Deco już nie wrócą nigdy!
0
Real był zbyt pewny siebie i to ich zgubiło
0
mecz jest nasz:) VeB Real nie istnieje
0
ej co jak co ja też lubie R10 i jest mi szkoda że odszedł ale takie głupoty pisać to już przesada
0
Zawsze chciałem żeby Llaporta nie odchodził, ale jak sie dowiedziałem tego że on nie nawidził R10, Eto i Deco to żałuje że go już dawno nie wyrzucili, bo R10 i Deco już nie wrócą nigdy!
0
Nazwe też mogli ściągnąć z Barcy a może tak FC Bunyodkor niedługo to piłkaże imiona pozmieniają na takie jakie mają piłkarze Barcy:P